Breussova masáž


Breussovu metodu vyvinul na základě svých dlouhodobých zkušeností a léčitelské praxe Rudolf Breuss z rakouského Bludenze, uznávaný léčitel a expert přírodní medicíny.

Breussova masáž se provádí manuálně. Je to účinná a jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát (především páteř) a na svaly okolo páteře. Je to citlivá, energetická masáž zad a páteře, která výrazně uvolňuje tělesné, psychické i duševní blokády.

Breussova masáž významným způsobem regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky a je tak klíčem k řešení mnoha problémů v pohybovém aparátu, obzvláště v oblasti kříže a beder. Podle Rudolfa Breusse neexistují zničené nebo opotřebované ploténky, ale pouze zdegenerované, které se dají pravidelnou masáží obnovit.

Při masáži se užívá účinků přírodního třezalkového oleje (má hojivé, protizánětlivé a regenerační účinky).

Při Breussově masáži se také automaticky ošetřují akupresurní body, které jsou vyústěním spojnic orgánů a jsou uloženy podél páteře na meridiánu močového měchýře. Aktivováním těchto bodů dochází, kromě výrazného uvolnění páteře a odstranění bolestí zad, často i k vyřešení různých psychických blokád.

Masáž je možné dle potřeby libovolně opakovat.

Tato masáž je klienty vnímána velmi příznivě.

Kontraindikace (nedoporučuje se)

  • u jedinců se světlou pletí by mohla třezalka vyvolat vyšší citlivost na sluneční světlo nebo jiný zdroj UV záření (např. solárium) - po masáži se proto nesluňte ani nechoďte do solária
  • těhotenství
  • extrémně nízký tlak (tato masáž snižuje tlak)
  • akutní virová onemocnění, záněty, infekce
  • nádorová onemocnění (nutné povolení ošetřujícího lékaře)
  • psychická onemocnění (nutné povolení ošetřujícího lékaře)
  • diabetes (nutné povolení ošetřujícího lékaře)

Cena:

Aktuální ceník všech nabízených procedur naleznete na stránce ceníku.

Zpět na přehled masáží ...