Kosmetická akupunktura


Kosmetická akupunktura (známá taky jako beauty akupunktura, vrásková akupunktura, omlazovací technika obličeje) nabízí přírodní alternativu k invazivní kosmetické chirurgii, jako jsou botoxové výplně nebo kolagenové injekce. Je to velmi šetrná, jemná a bezpečná metoda. Je založena na zásadách tradiční čínské medicíny. Čínská medicína je založena na celostním přístupu a zahrnuje jak ošetření vnějšku (vrásek), tak zejména "kořenů", neboli příčin, proč vrásky vznikají.

Na co pomáhá

  • Vrásky
  • Povadlá pleť
  • Dvojitá brada
  • Kruhy pod očima
  • Váčky pod očima
  • Pigmentové skvrny

Účinky

Kosmetická akupunktura zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje cirkulaci krve a lymfy v obličeji. Zabraňuje tvorbě vrásek, minimalizuje vzhled jemných vrásek, pomáhá restrukturalizovat kůži a uvolňuje obličejové svaly, zlepšuje vzhled kůže a její pružnost.

Kolik ošetření je potřeba

Počet ošetření je individuální, záleží na celkovém stavu, rozsahu a hloubky vrásek. Většinou se doporučuje 6 - 10 sezení, 1x - 2x týdně (v mezidobí si klient provádí akupresuru obličeje). Jedno sezení trvá přibližně hodinu až dvě hodiny. Před prvním ošetřením se provede vstupní diagnostické vyšetření, na jehož základě se stanoví příčina ("kořen"). Na ošetření se používají miniaturní jehličky (sterilní, jednorázové), kterými se ošetřují vrásky v obličeji. Po ošetření je obvyklé, že pleť je chvilku mírně červená, což je důsledkem zvýšené cirkulace krve v obličeji. Systémová léčba spočívá v řešení příčiny tvorby vrásek a volí se mezi užíváním bylinných směsí, systémové akupunktury nebo úpravy jídelníčku.

Metoda je vhodná jak pro ženy tak pro muže všech věkových kategorií.

Cena:

Aktuální ceník všech nabízených procedur naleznete na stránce ceníku.

Zpět na přehled omlazovacích technik obličeje...